Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Akvarel a kvaš na papíře, 30,5 x 21,5 cm, rámováno v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Jos. Lada. Provenience: Původní sbírka Josef Dubský. Autor viz T 2/3, TD 115, 223, V 3/151, 6/181, B 6/336, NEČVU 1/434.